f

Your Happy Family

Basketball

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur pellentesque lacus sit amet erat consectetur, quis consectetur quam congue. Maecenas suscipit sollicitudin eros, at interdum risus dapibus quis. Etiam porttitor eros eros, quis viverra nulla volutpat vel. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Proin bibendum a risus luctus porta. Integer egestas scelerisque eros id tincidunt. Praesent ultricies diam semper ipsum placerat, eu consequat risus placerat. Suspendisse non tincidunt nisi. Nunc bibendum elit nec arcu efficitur, mollis tempor est porta. Vestibulum in ipsum erat. Phasellus eu sem purus.

Basketball

No Away Home Home ODD Sport
619 Olimpi Tbilisi Rustavi 1991 3.46 Basketball
1209 MBA Moscow Kupol-Rodniki 1.6 Basketball
1218 MBA Moscow Kupol-Rodniki 1.53 Basketball
1332 Saski Baskonia CSKA Moscow 1.235 Basketball
1338 Zalgiris Fenerbahce 1.1 Basketball
1342 Denver Nuggets San Antonio Spurs 1.6 Basketball
1344 Portland Trail Blazers Oklahoma City Thunder 1.315 Basketball
1391 Denver Nuggets San Antonio Spurs 1.68 Basketball
1417 Portland Trail Blazers Oklahoma City Thunder 1.36 Basketball
1423 Zalgiris Fenerbahce 1.13 Basketball
1457 Ferro Carril Oeste Club San Martin 1.63 Basketball
1465 Libertad Sunchales Atenas Cordoba 1.84 Basketball
1466 San Lorenzo de Almagro Olimpico 2.58 Basketball
1467 Virtus Eirene Ragusa (Women) Reyer Venezia Mestre (Women) 1.43 Basketball
1468 Fila San Martino Di Lupari (Women) Beretta Famila Schio (Women) 1.09 Basketball
1483 Leyma Coruna Lleida 1.5 Basketball
1485 Golden State Warriors Los Angeles Clippers 4.16 Basketball
1488 Cearense Mogi das Cruzes 1.31 Basketball
1491 Parma Perm UNICS 1.01 Basketball
1498 Toronto Raptors Orlando Magic 2.63 Basketball
1500 ÍR Reykjavíkur UMF Stjarnan 1.175 Basketball
1501 Philadelphia 76ers Brooklyn Nets 2.288 Basketball
1505 Vienna D.C. Timberwolves Allianz Swans Gmunden 1.005 Basketball
1513 San Lorenzo de Almagro Olimpico 2.784 Basketball
1515 Barcelona Anadolu Efes 1.58 Basketball
1562 Xion Dukes Klosterneuburg WBC Raiffeisen Wels 1.76 Basketball
1569 Donar Groningen Rotterdam Challengers 11 Basketball
1587 Brose Bamberg Fraport Skyliners Frankfurt 2.675 Basketball
1625 Den Helder Suns Zorg en Zekerheid Leiden 1.01 Basketball
1626 SC Rasta Vechta Alba Berlin 1.26 Basketball
1638 Hapoel Eilat Hapoel Jerusalem 1.45 Basketball
1644 Golden State Warriors Los Angeles Clippers 4.62 Basketball
1650 Botafogo E.C. Pinheiros Sky Sao Paolo 1.575 Basketball
1658 Cearense Mogi das Cruzes 1.344 Basketball
1659 Panathinaikos Real Madrid Baloncesto 1.45 Basketball
1680 Philadelphia 76ers Brooklyn Nets 2.45 Basketball
1682 Saski Baskonia CSKA Moscow 1.26 Basketball
1686 Ratiopharm Ulm Crailsheim Merlins 3.44 Basketball
1693 ESSM Le Portel Cote d'Opale Limoges CSP 1.175 Basketball
1696 Kouvot Kouvola Pyrinto Tampere 1.42 Basketball
1697 Sodertalje Kings Jamtland 1.93 Basketball
1698 JDA Dijon Bourgogne Levallois Metropolitans 1.63 Basketball
1700 Lattes Montpellier (Women) Landes (Women) 2.89 Basketball
1701 Nokia Salon Vilpas Vikings 1.08 Basketball
1703 Elan Chalon Monaco 1.175 Basketball
1705 Cholet Sharks Antibes 1.78 Basketball
1708 JSF Nanterre ASVEL Lyon-Villeurbanne 1.27 Basketball
1711 Tango Bourges (Women) Landerneau Bretagne (Women) 5.05 Basketball
1714 Boulazac Dordogne Strasbourg IG 1.29 Basketball
1715 Union Lyon (Women) Tarbes Gespe Bigorre (Women) 3.9 Basketball
1717 Flammes Carolo Ardennes (Women) Roche Vendee (Women) 1.91 Basketball
1730 Bourg-en-Bresse Elan Bearnais Pau-Lacq-Orthez 1.31 Basketball
1734 PVSK Pannonpower Pecs Kormend 1.195 Basketball
1738 Enisey (Women) Sparta & K Vidnoje (Women) 2.165 Basketball
1740 Enisey (Women) Sparta & K Vidnoje (Women) 2.025 Basketball
1741 Sleza (Women) AZS AJP Gorzow Wielkopolski (Women) 1.656 Basketball
1745 Kouvot Kouvola Pyrinto Tampere 1.47 Basketball
1748 Panevezys Lietkabelis Siauliai 4.04 Basketball
1749 Elan Chalon Monaco 1.195 Basketball
1752 Dynamo Novosibirsk (Women) Dynamo Moscow (Women) 4.64 Basketball
1753 Sleza (Women) AZS AJP Gorzow Wielkopolski (Women) 1.72 Basketball
1755 Spartak Noginsk (Women) Inventa Kursk (Women) 1.016 Basketball
1758 Dzukija Neptunas 1.21 Basketball
1763 Libertad Sunchales Atenas Cordoba 1.985 Basketball
1774 MBK Komarno HBK Prievidza 1.184 Basketball
1775 Ferro Carril Oeste Club San Martin 1.744 Basketball
1776 Raiffeisen Panthers Furstenfeld Graz UBSC 1.66 Basketball
1782 MBK Baník Handlová Levicki Patrioti 1.104 Basketball
1787 Brose Bamberg Fraport Skyliners Frankfurt 2.47 Basketball
1788 Xion Dukes Klosterneuburg WBC Raiffeisen Wels 1.68 Basketball
1791 Vienna D.C. Timberwolves Allianz Swans Gmunden 1.005 Basketball
1792 Raiffeisen Panthers Furstenfeld Graz UBSC 1.592 Basketball
1793 Oberwart Gunners ECE Bulls Kapfenberg 1.275 Basketball
1795 Southern Huskies Wellington Saints 1.085 Basketball
1797 Bolu Spor Merkezefendi Belediyesi 1.135 Basketball
1798 Den Helder Suns Zorg en Zekerheid Leiden 1.01 Basketball
1800 Donar Groningen Rotterdam Challengers 10 Basketball
1801 Akita Northern Happinets Link Tochigi Brex 1.01 Basketball
1802 Basketball Academie Limburg Landstede Zwolle Basketball
1803 ASK Ippokratis Iraklis 1.032 Basketball
1804 Leyma Coruna Lleida 1.45 Basketball
1805 Aix-Maurienne Savoie Basket ADA Blois Basket 41 1.39 Basketball
1806 Toshiba Kawasaki Brave Thunders Mikawa Seahorses 1.5 Basketball
1807 Belfius Mons-Hainaut Limburg United 1.54 Basketball
1808 Quimper UJAP Orleans Loiret 1.1 Basketball
1810 Antwerp Giants Proximus Spirou 1.65 Basketball
1811 ALM Evreux Chorale Roanne 1.065 Basketball
1812 Saint-Chamond SLUC Nancy 1.43 Basketball
1814 Vichy Caen Basket Calvados 1.81 Basketball
1816 Hermine Nantes Atlantique Poitiers 86 1.43 Basketball
1817 Olimpi Tbilisi Rustavi 1991 3.36 Basketball
1822 KTP Kotka Kataja 1.35 Basketball
1823 Pardubice Olomoucko 1.51 Basketball
1824 Cukurova (Women) Ormanspor (Women) Basketball
1825 Le Mans Sarthe BCM Gravelines 1.65 Basketball
1826 Boston Celtics Indiana Pacers 1.67 Basketball
1827 Champagne Chalons-Reims Fos Ouest Provence 1.63 Basketball
1828 Helsinki Seagulls Kauhajoen Karhu 1.12 Basketball
1835 Triglav (Women) ZKK Merkur Celje (Women) 1.03 Basketball
1838 Oberwart Gunners ECE Bulls Kapfenberg 1.28 Basketball
1844 Canterbury Rams Super City Rangers 1.92 Basketball
1845 Halilye Belediye Fethiye Belediye Basketball
1850 Akita Northern Happinets Link Tochigi Brex 1.01 Basketball
1854 Mitsubishi Diamond Dolphins Rizing Fukuoka 3.34 Basketball
1857 Mitsubishi Diamond Dolphins Rizing Fukuoka 2.975 Basketball
1859 Oostende Kangoeroes Willebroek 3.82 Basketball
1861 Levanga Hokkaido Toyota Alvark Tokyo Basketball
1863 Basic-Fit Brussels Liege 1.87 Basketball
1866 Toshiba Kawasaki Brave Thunders Mikawa Seahorses 1.57 Basketball
1867 Lille MB Paris 1.48 Basketball
1868 Leuven Bears Okapi Aalstar 1.37 Basketball
1873 Kyoto Hannaryz Osaka Evessa 1.57 Basketball
1876 Kyoto Hannaryz Osaka Evessa 1.5 Basketball
1879 Shiga Lakestars Ryukyu Golden Kings Okinawa 1.125 Basketball
1881 Shiga Lakestars Ryukyu Golden Kings Okinawa 1.112 Basketball
1884 Chiba Jets Hitachi SunRockers 6.15 Basketball
1888 Botafogo E.C. Pinheiros Sky Sao Paolo 1.66 Basketball
1889 Chiba Jets Hitachi SunRockers 5.55 Basketball
1892 Yokohama B-Corsairs Niigata Albirex BB 1.04 Basketball
1895 Yokohama B-Corsairs Niigata Albirex BB 1.035 Basketball
1897 Denain ASC Voltaire Gries Oberhoffen 1.31 Basketball
1900 Hamamatsu NeoPhoenix Toyama Grouses 1.25 Basketball
1902 Hamamatsu NeoPhoenix Toyama Grouses 1.23 Basketball
1908 KS JAS FBG Sosnowiec (Women) Lomianki (Women) 3.125 Basketball
1911 KS JAS FBG Sosnowiec (Women) Lomianki (Women) Basketball
1912 Boston Celtics Indiana Pacers 1.76 Basketball
1922 Botas SK (Women) Mersin Buyuksehir (Women) 1.43 Basketball
1923 Rouen Union Basket Chartres Metropole 1.66 Basketball
1925 Botas SK (Women) Mersin Buyuksehir (Women) 1.48 Basketball
1929 Lahti Lokoko Bisons 3.5 Basketball
1930 Helsinki Seagulls Kauhajoen Karhu 1.136 Basketball
1932 Toronto Raptors Orlando Magic 2.875 Basketball
1935 Team FOG Næstved Horsens 1.26 Basketball
1937 Beroe Stara Zagora Euroins Cherno More 20 Basketball
1940 Arkadia Traiskirchen Lions Hallmann Vienna 1.59 Basketball
1941 Crvena Zvezda Buducnost Podgorica 1.71 Basketball
1943 Spartak Pleven Rilski Sportist 1.144 Basketball
1945 Barcelona Anadolu Efes 1.504 Basketball
1946 Hapoel Eilat Hapoel Jerusalem 1.4 Basketball
1947 Yambol Academic Plovdiv 1.01 Basketball
1948 SC Rasta Vechta Alba Berlin 1.23 Basketball
1950 Panathinaikos Real Madrid Baloncesto 1.38 Basketball
1951 Ratiopharm Ulm Crailsheim Merlins 3.12 Basketball
1958 Team FOG Næstved Horsens 1.28 Basketball
1971 Arkadia Traiskirchen Lions Hallmann Vienna 1.66 Basketball
1988 Crvena Zvezda Buducnost Podgorica 1.78 Basketball
1999 Milwaukee Bucks Detroit Pistons 4.16 Basketball
2000 Dzukija Neptunas 1.19 Basketball
2004 Panevezys Lietkabelis Siauliai 3.58 Basketball
2005 Houston Rockets Utah Jazz 1.67 Basketball
2007 Boras Norrkoping Dolphins 1.38 Basketball
2008 Houston Rockets Utah Jazz 1.75 Basketball
2028 Boras Norrkoping Dolphins 1.42 Basketball
2291 Unicaja Malaga Valencia 1.45 Basketball
2292 Unicaja Malaga Valencia Basketball
2293 FIATC Joventut Badalona Iberostar Tenerife Canarias Basketball
2294 FIATC Joventut Badalona Iberostar Tenerife Canarias 1.55 Basketball
2295 Gran Canaria Estudiantes Basketball
2296 Gran Canaria Estudiantes 2.352 Basketball
2322 La Bruixa Dor Manresa Gran Canaria 1.51 Basketball
2323 Iberostar Tenerife Canarias Valencia 1.33 Basketball
2324 FIATC Joventut Badalona Delteco GBC 2.49 Basketball
2325 Baloncesto Fuenlabrada Obradoiro CAB 1.55 Basketball
2327 Zaragoza 2002 MoraBanc Andorra 1.55 Basketball
2328 Estudiantes Burgos 1.37 Basketball
2329 Unicaja Malaga Breogan 2.49 Basketball
2330 Iberostar Tenerife Canarias Valencia Basketball
2331 Zaragoza 2002 MoraBanc Andorra Basketball
2332 Estudiantes Burgos Basketball
2333 Unicaja Malaga Breogan Basketball
2334 La Bruixa Dor Manresa Gran Canaria Basketball
2335 FIATC Joventut Badalona Delteco GBC Basketball
2336 Baloncesto Fuenlabrada Obradoiro CAB Basketball
2356 Alpha Catania U20 Giarre U20 Basketball
2526 ÍR Reykjavíkur UMF Stjarnan 1.245 Basketball
2527 Universidad Catolica de Murcia La Bruixa Dor Manresa 1.45 Basketball
2529 Universidad Catolica de Murcia La Bruixa Dor Manresa Basketball
2532 Baloncesto Fuenlabrada Saski Baskonia Basketball
2534 Baloncesto Fuenlabrada Saski Baskonia 1.05 Basketball
2589 Enisey II (Women) Shahty (Women) 3.36 Basketball
2594 Away (Points) Home (Points) 4.36 Basketball
2637 Parma Perm UNICS Basketball
2647 Magnolia Hotshots Rain or Shine Elasto Painters Basketball
2657 KP Brno (Women) Sokol Hradec Kralove (Women) 1.67 Basketball
2658 Enisey II (Women) Shahty (Women) 3.46 Basketball
2661 Magnolia Hotshots Rain or Shine Elasto Painters 2.975 Basketball
2663 Pistoia Aquila Trento 1.14 Basketball
2665 Olimpia Milano Brescia 2.78 Basketball
2668 OpenjobMetis Varese Pallacanestro Cantu 1.72 Basketball
2671 Reyer Venezia Mestre Pallacanestro Trieste 1.89 Basketball
2674 Banco di Sardegna Sassari Consultinvest VL Libertas Pesaro 2.13 Basketball
2676 Virtus Granarolo Bologna Reggio Emilia 1.89 Basketball
2678 Auxilium CUS Torino Sidigas Avellino 1.23 Basketball
2681 Enel Brindisi Guerino Vanoli 1.51 Basketball
2697 C.U.S. Cagliari (Women) San Salvatore Selargius (Women) 2.325 Basketball
2701 Novi Sad (Women) Crvena zvezda (Women) 1.06 Basketball
2705 Kanazawa Samuraiz Nishinomiya Storks 1.13 Basketball
2709 Iwate Big Bulls Tokyo Cinq Reves 1.72 Basketball
2710 Saitama Broncos Tokyo Excellence 1.1 Basketball
2711 USO Mondeville (Women) Villeneuve D'Asco ESB Lille Metropole (Women) 1.17 Basketball
2714 Atomeromu KSC Szekszard (Women) NKE-Csata (Women) 2.445 Basketball
2716 BS Ogre VEF Riga 1.12 Basketball
2717 Union Vecinal De La Plata U19 Regatas San Nicolas U19 5.2 Basketball
2718 Jurmalas Sports Ventspils 1.06 Basketball
2720 Atenas de La Plata U19 Nautico Zarate U19 1.15 Basketball
2722 Universal de La Plata U19 Gimnasia Pergamino U19 1.37 Basketball
2723 Keravnos AEK Larnaca 1.58 Basketball
2724 Belgrano de San Nicolas U19 Gimnasia y Escrima La Plata U19 Basketball
2725 Dinamo-Energya Ivanovo (Women) Inventa Kursk II (Women) 1.81 Basketball
2729 KP Brno (Women) Sokol Hradec Kralove (Women) 1.6 Basketball
2730 Pistoia Aquila Trento 1.15 Basketball
2731 Olimpia Milano Brescia 2.832 Basketball
2732 OpenjobMetis Varese Pallacanestro Cantu 1.77 Basketball
2733 Reyer Venezia Mestre Pallacanestro Trieste 1.94 Basketball
2734 Banco di Sardegna Sassari Consultinvest VL Libertas Pesaro 2.18 Basketball
2735 Virtus Granarolo Bologna Reggio Emilia 1.94 Basketball
2736 Auxilium CUS Torino Sidigas Avellino 1.24 Basketball
2737 Enel Brindisi Guerino Vanoli 1.55 Basketball
2738 Lahti Lokoko Bisons 3.56 Basketball
2739 C.U.S. Cagliari (Women) San Salvatore Selargius (Women) 2.375 Basketball
2742 Novi Sad (Women) Crvena zvezda (Women) 1.07 Basketball
2745 Kanazawa Samuraiz Nishinomiya Storks 1.14 Basketball
2746 Southern Huskies Wellington Saints 1.11 Basketball
2747 Iwate Big Bulls Tokyo Cinq Reves 1.78 Basketball
2748 Saitama Broncos Tokyo Excellence 1.11 Basketball
2749 ZTE NKK (Women) Uniqa Sopron (Women) Basketball
2750 USO Mondeville (Women) Villeneuve D'Asco ESB Lille Metropole (Women) 1.21 Basketball
2751 PEAC-Pecs (Women) Cegledi EKK (Women) 1.67 Basketball
2752 PEAC-Pecs (Women) Cegledi EKK (Women) 1.73 Basketball
2753 Atomeromu KSC Szekszard (Women) NKE-Csata (Women) 2.47 Basketball
2754 BS Ogre VEF Riga 1.18 Basketball
2755 Union Vecinal De La Plata U19 Regatas San Nicolas U19 5.3 Basketball
2756 Jurmalas Sports Ventspils 1.11 Basketball
2757 PVSK Pannonpower Pecs Kormend 1.21 Basketball
2758 Atenas de La Plata U19 Nautico Zarate U19 1.18 Basketball
2764 Universal de La Plata U19 Gimnasia Pergamino U19 1.39 Basketball
2770 Keravnos AEK Larnaca 1.64 Basketball
2775 MBK Komarno HBK Prievidza 1.21 Basketball
2776 Saint-Chamond SLUC Nancy 1.54 Basketball
2777 Dinamo-Energya Ivanovo (Women) Inventa Kursk II (Women) 1.87 Basketball
2779 Aix-Maurienne Savoie Basket ADA Blois Basket 41 1.39 Basketball
2780 KTP Kotka Kataja 1.42 Basketball
2781 Nokia Salon Vilpas Vikings 1.1 Basketball
2783 Orchies JSA Bordeaux 1.29 Basketball
2788 Saint Vallier Drome Vendee Challans Basket 1.78 Basketball
2800 Pro-Esporte Sorocaba (Women) Blumenau (Women) Basketball
2803 Atletico Quilmes Mar del Plata U19 Bahia Blanca U19 1.28 Basketball
2806 Independiente SDE Union De Santa Fe 1.18 Basketball
2809 Ulsan Mobis Phoebus Incheon ET Land Elephants 2.512 Basketball
2823 Orchies JSA Bordeaux 1.3 Basketball
2824 Basic-Fit Brussels Liege 1.82 Basketball
2825 Saint Vallier Drome Vendee Challans Basket 1.82 Basketball
2826 Oostende Kangoeroes Willebroek 3.46 Basketball
2834 Pardubice Olomoucko 1.7 Basketball
2835 Lattes Montpellier (Women) Landes (Women) 3.075 Basketball
2837 Union Lyon (Women) Tarbes Gespe Bigorre (Women) 4.42 Basketball
2838 Tango Bourges (Women) Landerneau Bretagne (Women) 5.75 Basketball
2841 Flammes Carolo Ardennes (Women) Roche Vendee (Women) 1.99 Basketball
2843 Atletico Quilmes Mar del Plata U19 Bahia Blanca U19 1.3 Basketball
2845 Bolu Spor Merkezefendi Belediyesi 1.2 Basketball
2846 Independiente SDE Union De Santa Fe 1.21 Basketball
2847 Sodertalje Kings Jamtland 2.075 Basketball
2848 Ulsan Mobis Phoebus Incheon ET Land Elephants 2.565 Basketball
2863 CSM Oradea CSU Sibiu 1.688 Basketball
2875 Away (Points) Home (Points) 1.08 Basketball
2879 Hispano Americano U23 Comunicaciones U23 1.06 Basketball
2880 Gulbenes Buki BJSS RSU 2.635 Basketball
2882 Instituto de Cordoba U23 Regatas Corrientes U23 4.76 Basketball
2884 Rocamora U23 (Women) Obras U23 (Women) Basketball
2886 Velez Sarsfield U23 (Women) Quimsa U23 (Women) 1.888 Basketball
2888 Tomas de Rocamora (Women) Obras Basket (Women) 1.5 Basketball
2890 Velez Sarsfield (Women) Quimsa (Women) Basketball
2891 Penarol MDP U19 Tres Arroyos U19 4.12 Basketball
2892 Estudiantes Olavarria U19 Kimberley de Mar del Plata U19 1.37 Basketball
2897 Etoile Charleville-Mezieres Angers Basket Club 49 1.39 Basketball
2899 SO Maritime Boulogne STB Le Havre 1.45 Basketball
2901 Saint Quentin Rueil Athletic Club 1.984 Basketball
2902 Besancon Avenir Comtois UTB Metropole 1.07 Basketball
2904 Boulazac Dordogne Strasbourg IG 1.36 Basketball
2905 Le Mans Sarthe BCM Gravelines 1.7 Basketball
2907 Champagne Chalons-Reims Fos Ouest Provence 1.67 Basketball
2908 Cholet Sharks Antibes 1.82 Basketball
2909 CSM Oradea CSU Sibiu 1.785 Basketball
2910 JDA Dijon Bourgogne Levallois Metropolitans 1.67 Basketball
2914 ESSM Le Portel Cote d'Opale Limoges CSP 1.22 Basketball
2915 JSF Nanterre ASVEL Lyon-Villeurbanne 1.3 Basketball
2918 Hispano Americano U23 Comunicaciones U23 1.07 Basketball
2920 Gulbenes Buki BJSS RSU 2.685 Basketball
2922 Instituto de Cordoba U23 Regatas Corrientes U23 4.7 Basketball
2927 Velez Sarsfield U23 (Women) Quimsa U23 (Women) 1.968 Basketball
2931 Tomas de Rocamora (Women) Obras Basket (Women) 1.55 Basketball
2933 Penarol MDP U19 Tres Arroyos U19 4.12 Basketball
2934 Estudiantes Olavarria U19 Kimberley de Mar del Plata U19 1.39 Basketball
2935 Etoile Charleville-Mezieres Angers Basket Club 49 1.4 Basketball
2936 SO Maritime Boulogne STB Le Havre 1.47 Basketball
2937 Leuven Bears Okapi Aalstar 1.39 Basketball
2938 Saint Quentin Rueil Athletic Club 2.045 Basketball
2939 Antwerp Giants Proximus Spirou 1.64 Basketball
2940 Besancon Avenir Comtois UTB Metropole 1.08 Basketball
2941 Belfius Mons-Hainaut Limburg United 1.64 Basketball
2944 Boulazac U21 Strasbourg U21 1.43 Basketball
2946 Le Mans Sarthe U21 Gravelines U21 1.28 Basketball
2947 JDA Dijon Bourgogne U21 Levallois U21 7.5 Basketball
2948 Cholet U21 Antibes U21 Basketball
2974 Phoenix Fuel Masters San Miguel Beermen 1.34 Basketball
2984 Lille MB Paris 1.54 Basketball
2985 Rouen Union Basket Chartres Metropole 1.73 Basketball
2986 Spartak Pleven Rilski Sportist 1.18 Basketball
2987 Yambol Academic Plovdiv 1.03 Basketball
2988 Boulazac U21 Strasbourg U21 1.46 Basketball
2989 Le Mans Sarthe U21 Gravelines U21 1.3 Basketball
2990 JDA Dijon Bourgogne U21 Levallois U21 7.6 Basketball
2991 ASK Ippokratis Iraklis 1.05 Basketball
2994 Milwaukee Bucks Detroit Pistons 4.34 Basketball
2995 Dynamo-Farm Kursk (Women) MBA Moscow II (Women) 5.2 Basketball
2996 Dynamo-Farm Kursk (Women) MBA Moscow II (Women) 5.25 Basketball
2997 Phoenix Fuel Masters San Miguel Beermen 1.36 Basketball
2998 Virtus Eirene Ragusa (Women) Reyer Venezia Mestre (Women) 1.46 Basketball
2999 Fila San Martino Di Lupari (Women) Beretta Famila Schio (Women) 1.11 Basketball
3018 Bourg-en-Bresse Elan Bearnais Pau-Lacq-Orthez 1.36 Basketball
3021 Vichy Caen Basket Calvados 1.94 Basketball
3022 ALM Evreux Chorale Roanne 1.07 Basketball
3023 Denain ASC Voltaire Gries Oberhoffen 1.34 Basketball
3024 Quimper UJAP Orleans Loiret 1.1 Basketball
3025 Hermine Nantes Atlantique Poitiers 86 1.45 Basketball
3058 Panionios Promitheas Patras 1.05 Basketball
3060 Peristeri Rethymno Cretan Kings 1.36 Basketball
3066 Enisey Astana 1.288 Basketball
3067 Nizhny Novgorod Kalev Cramo 2.155 Basketball
3068 UNICS Avtodor 8.8 Basketball
3069 GS Lavrio GS Kymis 1.51 Basketball
3072 Aris Thessaloniki Ifaistos Limnou 1.57 Basketball
3073 Lokomotiv Kuban Zenit Saint-Petersburg 1.73 Basketball
3075 Tsmoki-Minsk Zielona Gora 1.23 Basketball
3076 Kolossos Rodou P.A.O.K. 1.04 Basketball
3078 Olympiacos SFP Pireus AEK Athens 1.936 Basketball
3598 Liga Sorocabana Ponta Grossa 1.12 Basketball
3607 UNIFAE-Sao Joao Boa Vista Sao Jose dos Pinhais 2.1 Basketball
3616 Alpha Catania U20 Giarre U20 1.688 Basketball
3639 Club Social y Deportivo de San Jose Atalaya de Rosario 1.12 Basketball
3643 River Plate Atletico Lanus 1.045 Basketball
3653 Perfora Plaza Huincul Villa Mitre de Bahia Blanca 1.19 Basketball
3667 Gimnasia Pedernera San Luis Atletico Pilar 1.09 Basketball
3681 Club Adelante Muchachada Amante del Deporte de Goya Central Entrerriano Gualeguaychu 1.275 Basketball
3686 Los Indios de Moreno Social y Deportivo Presidente Derqui 1.392 Basketball
3695 Tamsalu Los Toros Simuna IVAX Viimsi Kesklinn 1.144 Basketball
3723 9 de Julio Rio Tercero Ramos Mejía 1.025 Basketball
3728 El Tribuno de Salta Sportivo Atletico Las Parejas 1.79 Basketball
3732 Santa Paula de Galvez Atletico Saladas 1.07 Basketball
3749 Racing Club Atletico y Biblioteca Bell de Bell Ville 1.056 Basketball
3754 Independiente de Neuquen Independiente de Oliva 1.19 Basketball
3773 Atletico Rosario Del Tala Nicolas Avellaneda de Santiago del Estero 1.79 Basketball
3784 Pedro Echague Talleres de Tafi Viejo 1.23 Basketball
3846 Olivais De Coimbra (Women) Gdessa Barreiro (Women) 1.735 Basketball
3852 Uniao Sportiva (Women) Quinta Dos Lombos (Women) 1.59 Basketball
3858 Power KIU Titans 2.23 Basketball
3860 JKL Dolphins (Women) Lady Canons (Women) 1.38 Basketball
3872 Ferro Carril Oeste U23 La Union Formosa U23 3.62 Basketball
3873 San Lorenzo de Almagro U23 Quimsa U23 1.07 Basketball
3874 Lider Pruszkow (Women) Gdansk University (Women) 1.464 Basketball